Jak wybrać idealną podłogę?

Przy tak ogromnym wyborze różnego rodzaju podłóg znalezienie tej jednej idealnej, która nie zrujnuje Twojego budżetu ani poczucia estetyki, może być nie lada wyzwaniem. Ale nie ma powodu do zmartwień… Opracowaliśmy intuicyjne narzędzia online, które będą Twoim doradcą w procesie wyboru właściwej podłogi… aż w końcu znajdziesz tę jedną jedyną. Gotowy?

Znajdź swoją ulubioną podłogę

Znajdź swoją ulubioną podłogę
ROZPOCZNIJ WYSZUKIWANIE >

Jakie podłogi pasują idealnie do Twoich pomieszczeń i Twojego stylu? W trzech prostych krokach narzędzie FloorExplorer stworzy dla Ciebie tablicę pełną inspirujących propozycji podłóg dopasowanych do Twoich potrzeb i Twojej osobowości.

Wyświetl realistyczny podgląd

Wyświetl realistyczny podgląd
WYŚWIETL PODGLĄDY >

Masz już swoich faworytów? Świetnie! Czas zobaczyć, jak będą wyglądać w realistycznym pomieszczeniu lub w Twoim wnętrzu, w zależności od przesłanego zdjęcia. Dzięki opcji niezwykle realistycznych podglądów dostępnej w narzędziu RoomViewer będzie Ci łatwiej podjąć ostateczną decyzję.

Porównaj
podłogi

Porównaj podłogi
ROZPOCZNIJ PORÓWNYWANIE >

Nie możesz rozszyfrować różnic i podobieństw między podłogami? Żaden problem! W narzędziu Porównanie podłóg możesz dodać trzy podłogi i uzyskać czytelne, ‘bezpośrednie porównanie wzorów, specyfikacji technicznych i innych właściwości. Nie ma łatwiejszego sposobu na wybór idealnej podłogi…