Pozwól nam pomóc w wyborze idealnej podłogi

Przy tak ogromnym wyborze znalezienie tej jednej idealnej podłogi, która nie zrujnuje Twojego budżetu ani poczucia estetyki, może być nie lada wyzwaniem. Ale nie ma powodu do zmartwień… Opracowaliśmy intuicyjne narzędzia online, które będą Twoim doradcą w procesie doboru właściwej podłogi… aż w końcu znajdziesz tę jedną jedyną. Gotowy?

WYSZUKAJ

Znajdź swoją ulubioną podłogę

Uruchom narzędzie FloorExplorer

Przytłacza Cię zbyt wiele opcji i nie wiesz, która podłoga będzie właściwa dla Ciebie? Nasze narzędzie FloorExplorer pomoże Ci dokonać wyboru podłóg, dopasowanych do Twoich osobistych potrzeb i stylu — w zaledwie kilku krokach. Rozpocznij wyszukiwanie teraz!

ZOBACZ

Wyświetl realistyczny podgląd

Wypróbuj narzędzie RoomViewer

Masz trudności z wizualizacją swojego wnętrza z zupełnie nową podłogą? Żaden problem! Narzędzie RoomViewer pozwala wyświetlić podgląd dowolnej podłogi w Twoim wnętrzu, aby pomóc Ci w dokonaniu właściwego wyboru. Przetestuj samodzielnie!

NAWIĄŻ KONTAKT

Porównaj podłogi

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Chcesz zobaczyć swoje ulubione podłogi na żywo? Ciekawi Cię, ile będzie kosztował Twój projekt? Skontaktuj się z naszymi sprzedawcami. Chętnie zapewnią Ci pomoc!

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.