Go to content Go to search

Idealna podłoga
do każdego pomieszczenia

Podłoga Quick-Step do każdego pomieszczenia

Ponieważ podłogi Quick-Step są niezwykle uniwersalne, mogą one być stosowane w całym domu. A dzięki szerokiej gamie wzorów i stylów — od klasycznych po nowoczesne — zechcesz mieć podłogę Quick-Step w każdym pomieszczeniu.

Podłogi w łazience

Łazienka jest nie tylko miejscem, w którym chcesz się zrelaksować i odpocząć, ale także tym, w którym Twoje dzieci z radością korzystają z kąpieli. Prysznic pozwala na odprężenie po ciężkim treningu, a w lustrze sprawdzisz, czy wyglądasz odpowiednio. Podłoga w łazience powinna być wodoodporna i łatwa w pielęgnacji.

Dowiedz się więcej

Podłogi w kuchni

Kuchnia jest tętniącym sercem Twojego domu, gdzie dzieje się tak wiele. Jako główne miejsce domowej aktywności zasługuje ona na podłogę, która może sprostać codziennej krzątaninie.

Dowiedz się więcej

Podłogi w salonie

Ściągasz buty, wyciągasz się na wygodnej kanapie i... odpoczywasz, gdy w całym domu wre praca. Salon to miejsce, w którym relaks spotyka się z aktywnością. Nie trzeba wspominać, że wymaga to podłogi, która potrafi wytrzymać wszystkie trudy codziennej eksploatacji.

Dowiedz się więcej

Podłogi w przedpokoju

Przelotne spojrzenie, prawdopodobnie trzy lub cztery sekundy. Tyle wystarczy, by nowo przybyli goście wyrobili sobie opinię o Twoim cudownym domu. Innymi słowy: przedpokój jest doskonałym miejscem do zrobienia wspaniałego wrażenia już od wejścia.

Dowiedz się więcej

Podłogi w sypialni

Miejsce, w którym wtulasz się w poduszkę, spokojnie spędzasz noc i drzemiesz od czasu do czasu — sypialnia to miejsce, w którym komfort jest najważniejszy. Poza wygodnym łóżkiem i miękką poduszką zasługujesz także na perfekcyjną podłogę do sypialni.

Dowiedz się więcej

Podłogi w jadalni

Wytworna kolacja przy świecach. Ekskluzywne przyjęcie. A może nawet oryginalny wieczorek tematyczny... Istnieje jeszcze tylko jedna kwestia, która decyduje o perfekcyjnym przyjęciu: podłoga w jadalni.

Dowiedz się więcej

Podłogi w domowym biurze

Osobista przestrzeń do pracy w domu znajduje się tam, gdzie będziesz spędzać dużo czasu. Zależy Ci także na profesjonalnym wyglądzie, który będzie zachęcać do „wstąpienia do biura” Odwieczny dylemat?

Dowiedz się więcej

Podłogi w pokoju dziecięcym

Pragniesz stworzyć idealną przestrzeń do spania, igraszek i zabawy dla swoich najmłodszych? Wygodne łóżko, zabawna dekoracja ścian, ciepłe nocne światło, miękki pluszak na podłodze... Tylko najlepsze rozwiązania są wystarczająco dobre dla Twojego dziecka. Już czas wybrać podłogę, która spełni wszystkie wymogi!

Dowiedz się więcej