Go to content Go to search

Zabawny salon z parkietem Quick-Step

Zaproś szczęście do swojego domu dzięki podłogom Quick-Step

Odkryj wszystkie nasze podłogi

Ciesz się spokojem przez całe życie dzięki podłogom Quick-Step

Zainspiruj się naszymi podłogami i stwórz dom pełen radości. Wybór podłogi Quick-Step oznacza wybór trwałej, wolnej od zmartwień podłogi, która pozwoli Ci żyć tak, jak chcesz. Niezależnie od tego, czy uwielbiasz panele winylowe czy panele laminowane, z przyjemnością pomożemy Ci w realizacji Twojego projektu.

Idealne panele podłogowe do każdego pomieszczenia

Wodoodporne panele w łazience, pełny życia pokój dzienny czy wytrzymała podłoga w kuchni: w naszej kolekcji podłogowych paneli znajdziesz rozwiązanie, którego poszukujesz. Chętnie pomożemy w realizacji Twojego projektu, wyszukując podłogę pasującą do Ciebie i Twojego domu.

Odkryj nasze najlepiej sprzedające się podłogi

Jak wybrać idealną podłogę?

FloorExplorer

Wybór podłogi jest poważną decyzą w życiu. Jesteśmy tu by doradzić! FloorExplorer poprowadzi Cię do idealnej podłogi do Twojego domu.

Uruchom narzędzie FloorExplorer
Quick-Step FloorExplorer

RoomViewer

Chcesz upewnić się, że podłoga, którą pokochałeś, pasuje do Twojego wnętrza? Potrafisz! Po prostu prześlij zdjęcie i zobacz wynik w narzędziu RoomViewer.

Wypróbuj narzędzie RoomViewer
Quick-Step RoomViewer

Odkryj nowości Quick-Step

Salon z podłogą laminowaną Quick-Step

Laminat Capture

Odwzorowanie prawdziwej natury. Elegancja i autentyczność kolekcji Capture sprawiają, że trudno odróżnić ją od prawdziwego drewna. Nasze wysokiej jakości podłogi są wynikiem dopracowanego rzemiosła i innowacji. To właśnie dlatego nie możesz przegapić naszych podłóg laminowanych Capture.

Odkryj Capture

Kuchnia z podłogą winylową Quick-Step

Alpha Vinyl

Kiedy żyjesz pełnią życia, potrzebujesz podłogi, która wytrzyma wszystko. Alpha Vinyl to kompromis między designem a wydajnością. Zyskasz bezproblemowe, wytrzymałe i piękne podłogi łączące praktyczne funkcje z wyjątkowymi detalami powierzchni. Co może być lepsze?

Odkryj Alpha Vinyl

Laminowane schody i laminowana podłoga w korytarzu

Profile schodowe

Tworzenie eleganckich schodów jest proste dzięki naszym osłonom schodów. Można je dopasować do wzoru podłogi, tworząc spójny i harmonijny wygląd. Dowiedz się, jak łatwo odnowić schody dzięki osłonom schodów.

Profile schodowe do podłóg laminowanych

Profile schodowe do podłóg winylowych

Pasja do kolarstwa od 1999 roku

Quick-Step cechuje pasja do podłóg... i wyścigów kolarskich. Od ponad dwudziestu lat sponsorujemy profesjonalną drużynę męską, z której wywodzi się wielu mistrzów. Miłość Quick-Step do wyścigów kolarskich rozpoczęła się w 1999 roku, kiedy to Quick-Step został współsponsorem drużyny Mapei-Quick-Step. Od tamtej pory Quick-Step jest synonimem najlepszego zespołu, który zwycięża rok do roku, od lat.

Poznaj nasz zespół kolarski

Zespół kolarski Quick-Step