Go to content Go to search
czarna podłoga winylowa w salonie

Panele winylowe czarne

Panele winylowe czarne można łączyć z każdym innym kolorem

Panele winylowe czarne są wszystkim, czego potrzebujesz, aby Twojej pomieszczenie było nie tylko stylowe, ale także łatwe w utrzymaniu. Quick-Step oferuje wszystkie wzory, których szukasz. Czarne panele winylowe są idealną podstawą, jeśli chcesz pracować z kontrastem kolorystycznym w swoim pokoju, ponieważ prawie każdy kolor dobrze pasuje do czerni.

Panele winylowe czarne o naturalnym wyglądzie

Stylowe i nowoczesne wnętrze nie może obejść się bez odpowiedniego doboru podłogi. Quick-Step oferuje podłogę, której szukałeś. Nasze czarne panele winylowe inspirowane są naturą; wysoce naturalny wygląd sprawia, że trudno odróżnić nasze podłogi od naturalnego kamienia. Panele winylowe czarne od Quick-Step mają naturalny wygląd, zapewniający ciepły, przytulny i elegancki styl wnętrza, który jest zarówno modny, jak i ponadczasowy. Czy wiesz, że rozmiar płytek czarnych paneli winylowych od Quick-Step może również wpływać na klimat Twojego wnętrza? Z tego powodu oferujemy różne wymiary i kształty płytek, aby lepiej odpowiadały Twoim potrzebom.

Czarna podłoga z płytek winylowych w łazience

Duże płytki czarnych paneli winylowych Quick-Step idealnie pasują do większych pomieszczeń, ponieważ dają wrażenie jeszcze większej przestrzeni z odrobiną prostoty.

Odkryj duże płytki

Czarna podłoga z płytek winylowych w łazience

Do małych pomieszczeń polecamy mniejsze płytki, ponieważ dają wrażenie przestronności.

Odkryj mniejsze płytki

Odkryj panele winylowe czarne

 • Łupek czarny

  • Winyl
  • Oro
  • AVSTU40035
 • Łupek czarny

  • Winyl
  • Oro base
  • AVSTT40035
  • Nowe

  Łupek czarny

  • Winyl
  • Blush
  • SGTC20304
czarna podłoga winylowa w przedpokoju

Czarne panele winylowe Quick-Step są w 100% odporne na wodę, co zapewnia optymalną trwałość i funkcjonalność

Wysokiej jakości panele winylowe czarne od Quick-Step są nie tylko eleganckie i stylowe, ale także funkcjonalne i trwałe! Czarne panele winylowe Quick-Step są w 100% wodoodporne i mają doskonałą odporność na wilgoć. Nie musisz już martwić się rozlanymi płynami, czarne panele winylowe Quick-Step nie plamią, nie mają wypukłych krawędzi ani nie pęcznieją. Jeśli szukasz idealnej podłogi do obszarów narażonych na działanie wody, takich jak kuchnia, przedpokój lub łazienka, nie szukaj dalej! Czarne panele winylowe Quick-Step o właściwościach wodoodpornych zapewnią Ci długotrwałą jakość i elegancję przez wiele lat.

Czarne panele winylowe Quick-Step można łatwo zamontować samodzielnie lub z pomocą naszych ekspertów

Instalacja czarnych paneli winylowych jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek. Możesz zaoszczędzić na kosztach, jeśli zdecydujesz się samodzielnie zainstalować czarne panele winylowe; Quick-Step zapewni Ci tę możliwość. Nasze systemy Uniclic (Multifit) sprawiają, że instalacja jest szybsza i prostsza niż kiedykolwiek, a my zapewniamy wszystkie narzędzia potrzebne do prostej instalacji i wykończenia. Wystarczy trochę doświadczenia w majsterkowaniu i zapoznanie się z instrukcją instalacji.

czarna podłoga winylowa w salonie

Aby czarne panele winylowe Quick-Step wyglądały jak nowe, wymagana jest odrobina konserwacji

Elegancja, wszechstronność i funkcjonalność to nie jedyne zalety czarnych paneli winylowych Quick-Step. Dodaj do tego niskie wymagania konserwacyjne, a wtedy czarne panele winylowe będą idealnym wyborem dla Twojego domu. Zwłaszcza przy aktywnym trybie życia wygodniej jest posiadać panele winylowe czarne, które można szybko i łatwo wyczyścić. Panele wystarczy przetrzeć wilgotnym mopem lub szmatką, aby Twoja podłoga była jak nowa. Co więcej, Quick-Step oferuje specjalnie zaprojektowane produkty czyszczące do czarnych paneli winylowych, które nie pozostawiają żadnej warstwy, co zapewnia jeszcze wygodniejsze czyszczenie i konserwację.