Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi

W jaki sposób mogę usunąć zabrudzenia z podłogi laminowanej?

Wypadki chodzą po ludziach. Nie ma jednak żadnych powodów do zmartwień: podłoga laminowana z łatwością zniesie upuszczoną kanapkę, ciasto bądź krople farby. Wystarczy wyłącznie ściereczka, mop oraz środek czyszczący Quick-Step Clean by zobaczyć, jak zabrudzenia znikają w oczach. 

  1. Najlepszym rozwiązaniem jest zawsze wyczyszczenie zabrudzenia zaraz po jego powstaniu, nie czekaj zatem i zbierz możliwie jak największą część zabrudzenia przy pomocy ręcznika papierowego lub własnych rąk. Przetrzyj zabrudzenie ręcznikiem papierowym lub ściereczką, by usunąć możliwie jak największą część zabrudzenia.
  2. Weź mop oraz trochę środka czyszczącego Quick-Step Clean. Korzystając z tej kombinacji usuń zabrudzenie z powierzchni podłogi.

Masz do czynienia z zabrudzeniem, które jest trudniejsze do usunięcia, takim jak flamaster, farba lub zarysowania? Woda może sobie nie poradzić, ale zdecydowanie zrobi to aceton. Zwilż ściereczkę acetonem, a następnie przetrzyj nią zabrudzenie. Uważaj, by aceton nie znalazł się pomiędzy łączeniami paneli laminowanych!

Bardziej szczegółowe instrukcje znajdują się w naszej ulotce dotyczącej konserwacji.

Dowiedz się więcej:

ZOBACZ FILM

Czy ten artykuł był przydatny?
Jak możemy ulepszyć ten artykuł?

Dziękujemy za opinię!

Ups. Coś poszło nie tak.

Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Jeśli ten problem nie ustąpi, skontaktuj się.