Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi

Jak wybrać idealny podkład do podłogi laminowanej?

Każdy doświadczony majsterkowicz wie, że właściwie rozpoczęta praca to połowa sukcesu! Nie inaczej jest podczas układania nowej podłogi laminowanej. To właśnie jeden z etapów planowania montażu nowej podłogi laminowanej zdaje się mieć większe znaczenie od pozostałych elementów. A co to takiego? Oczywiście dobranie odpowiedniego podkładu. Z chęcią wszystko wyjaśnimy.

Jakiego rodzaju podkład wybrać?

Dla każdego pomieszczenia i warunków znajdzie się odpowiedni podkład. Przede wszystkim musisz się dobrze zastanowić, czego dokładnie potrzebujesz. 

  • Czy będzie to pomieszczenie, po którym będziesz chodzić sporadycznie, takie jak sypialnia lub poddasze? Jeśli tak, możesz wybrać przyjazny portfelowi podkład Quick-Step Basic Plus.

  • A może podłoga ma zostać zamontowana w salonie lub kuchni, czyli znacznie bardziej ruchliwym pomieszczeniu? Jeśli tak, lepszym wyborem będzie podkład redukujący hałas, taki jak Quick-Step Unisound.

  • Chcesz możliwie jak najbardziej zniwelować jakiekolwiek dźwięki kroków, tak aby stworzyć idealne środowisko robocze lub mieszkalne? W takim wypadku podkład Quick-Step Silent Walk jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Jest to również idealny podkład w przypadku, gdy masz ogrzewanie lub chłodzenie podłogowe!

  • Masz zamiar zainstalować podłogę laminowaną na górnym piętrze domu lub w mieszkaniu? Wytłum dźwięki przenoszone, montując podkład Quick-Step Transitsound.

  • Jeśli powierzchnia, na której układana będzie podłoga laminowana, nie jest do końca równa lub jeśli montaż będzie wykonywany na istniejącej podłodze kafelkowej, to najlepszą opcją okaże się podkład Quick-Step Thermolevel— pozwala on wygładzić wszelkie nierówności podłoża (nieregularności do maks. 4 mm). Zapewnia również dodatkową izolację.

  • Wszystkie nasze podkłady pod podłogi laminowane chronią podłogę przed wilgocią
Odkryj wszystkie podkłady
Czy ten artykuł był przydatny?
Jak możemy ulepszyć ten artykuł?

Dziękujemy za opinię!

Ups. Coś poszło nie tak.

Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Jeśli ten problem nie ustąpi, skontaktuj się.