Rabat na wybrane podłogi

Jaki podkład do podłóg winylowych?

Odpowiedni podkład ma ogromne znaczenie dla ostatecznego wyglądu, wygody i jakości podłóg winylowych Quick-Step. Dlatego też zalecamy korzystanie ze specjalnych podkładów do podłóg winylowych.

Zostały stworzone specjalnie na potrzeby montażu podłóg winylowych Quick-Step, zapewniając doskonale równe podłoże oraz pozwalając na wykorzystanie wszystkich zalet podłóg winylowych.

Do wyboru są trzy różne rodzaje podkładów, z których wszystkie są zgodne z podłogami Click Flex Vinyl i Alpha Vinyl:

  • COMFORT: Ten uniwersalny podkład pomaga wyrównać istniejące podłoże. Podkład Comfort jest odpowiedni do każdego pomieszczenia i pochłania dźwięk w połączeniu z jedną z naszych podłóg winylowych.
  • HEAT: Ten podkład jest odpowiedni do pomieszczeń z bezpośrednim nasłonecznieniem, na przykład z dużymi panoramicznymi oknami sięgającymi do podłogi. Czy planujesz montaż ogrzewania lub chłodzenia podłogowego? Nasz podkład Heat stanowi idealny wybór. Ponadto zapewnia optymalną redukcję hałasu w pomieszczeniu w połączeniu z jedną z naszych podłóg winylowych. Jeśli temperatura podłogi Click Flex Vinyl w pomieszczeniu może wzrosnąć do 45°C lub więcej ze względu na bezpośrednio padające promienie słoneczne, należy użyć podkładu Heat.
  • TRANSIT: Podkład Transit zapewnia doskonałą redukcję hałasu w sąsiadujących pomieszczeniach. Oznacza to, że podkład Transit stanowi idealne rozwiązanie do pomieszczeń na piętrze i podłóg w mieszkaniach.

Odkryj wszystkie podkłady do podłóg winylowych Quick-Step


Czy ten artykuł był przydatny?

Dziękujemy za opinię!

Ups. Coś poszło nie tak.

Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Jeśli ten problem nie ustąpi, skontaktuj się.


Powiązane artykuły

  • Czy mogę wykorzystać podkład do podłóg laminowanych do montażu podłogi winylowej?
  • Jak zamontować podkład pod podłogę winylową?
  • Który podkład wybrać w przypadku ogrzewania podłogowego?
  • Czy mogę użyć podkładu do podłóg winylowych innego niż zalecany przez producenta podłóg Quick-Step?

Znajdź najbliższego sprzedawcę

Niezależnie od tego, czy udało Ci się już znaleźć idealną podłogę, czy chcesz jeszcze trochę poszukać — nasza rozległa sieć sprzedawców Quick-Step zawsze jest na wyciągnięcie ręki.