Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi

Jaki podkład do podłóg winylowych?

Odpowiedni podkład ma ogromne znaczenie dla ostatecznego wyglądu, wygody i jakości podłóg winylowych Quick-Step. Dlatego też zalecamy korzystanie ze specjalnych podkładów do podłóg winylowych.

Zostały stworzone specjalnie na potrzeby montażu podłóg winylowych Quick-Step, zapewniając doskonale równe podłoże oraz pozwalając na wykorzystanie wszystkich zalet podłóg winylowych.

Do wyboru są trzy różne rodzaje podkładów, z których wszystkie są zgodne z podłogami Click Flex Vinyl i Alpha Vinyl(*):

  • COMFORT: Ten uniwersalny podkład pomaga wyrównać istniejące podłoże. Podkład Comfort jest odpowiedni do każdego pomieszczenia i pochłania dźwięk w połączeniu z jedną z naszych podłóg winylowych.
  • HEAT: Ten podkład jest odpowiedni do pomieszczeń z bezpośrednim nasłonecznieniem, na przykład z dużymi panoramicznymi oknami sięgającymi do podłogi. Czy planujesz montaż ogrzewania lub chłodzenia podłogowego? Nasz podkład Heat stanowi idealny wybór. Ponadto zapewnia optymalną redukcję hałasu w pomieszczeniu w połączeniu z jedną z naszych podłóg winylowych. Jeśli temperatura podłogi Click Flex Vinyl w pomieszczeniu może wzrosnąć do 45°C lub więcej ze względu na bezpośrednio padające promienie słoneczne, należy użyć podkładu Heat.
  • TRANSIT: Podkład Transit zapewnia doskonałą redukcję hałasu w sąsiadujących pomieszczeniach. Oznacza to, że podkład Transit stanowi idealne rozwiązanie do pomieszczeń na piętrze i podłóg w mieszkaniach.

Odkryj wszystkie podkłady do podłóg winylowych Quick-Step


Quick-Step oferuje również Alpha Vinyl ze zintegrowanym podkładem. W takim przypadku nie jest dozwolone instalowanie oddzielnego podkładu.

Czy ten artykuł był przydatny?
Jak możemy ulepszyć ten artykuł?

Dziękujemy za opinię!

Ups. Coś poszło nie tak.

Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Jeśli ten problem nie ustąpi, skontaktuj się.