Go to content Go to search

Montaż w pionie: zamontuj podłogę winylową Quick-Step na ścianach

Przyklej podłogę winylową na swoich ścianach

Marzysz o przeniesieniu pięknych płytek podłogi winylowej na ściany swojego wnętrza? Quick-Step z pomocą ekspertów w dziedzinie klejów z firmy Mapei przekształca tę fantazję w rzeczywistość, oferując podłogi winylowe, które można przyklejać do powierzchni ścian — nawet pod prysznicem.

Rozszerz estetykę podłogi na ścianę

Z racji tego, że podłoga jest niejako ‘piątą ścianą’ każdego wnętrza, wielu projektantów decyduje się na rozszerzenie estetyki podłogi na jedną lub więcej ścian we wnętrzu. Prowadzi to do większej spójności stylistycznej wnętrza i pozwala uzyskać wrażenie, że dana przestrzeń jest większa niż w rzeczywistości.

#Loading#

Jak rozpocząć

Dzięki współpracy z Mapei, niektóre spośród wodoodpornych i objętych gwarancją podłóg winylowych Quick-Step mogą zostać zamontowane na powierzchniach pionowych, w tym także w prysznicach.
Dzięki temu projektując swoje wnętrze masz jeszcze większą dowolność projektowania przestrzeni, która przekroczy wszystkie oczekiwania pod każdym względem.

Zanim rozpoczniesz

W pierwszej kolejności wybierz dowolną klejoną podłogę winylową inspirowaną naturalnym drewnem lub kamieniami. Tylko podłogi winylowe Quick-Step Glue Plus nadają się do montażu na ścianach. Dodatkowo będziesz potrzebować odpowiedniego kleju. Polecamy nasz klej Quick-Step do suchych miejsc. Do miejsc narażonych na działanie wody (np. kabiny prysznicowe) zalecamy klej Mapei Ultrabond MS. W celu zapewnienia prawidłowego i skutecznego montażu zadbaj o to, by powierzchnia była gładka.

 

Montaż

Aby położyć podłogę winylową na ścianach, zalecamy skorzystanie z usług certyfikowanego montera podłóg.

Znajdź najbliższego montera

Pobierz instrukcję montażu

#Loading#

Odkryj wszystkie podłogi winylowe Quick-Step

Odkryj wszystkie podłogi winylowe Quick-Step przeznaczone do użycia na ścianach