Białe podłogi Quick-Step

Białe podłogi

Chcesz sprawić, by pomieszczenie stało się bardziej przestronne? Biała podłoga wygląda atrakcyjnie i świeżo — to idealna podstawa dla Twojego wnętrza. Skojarzenia z czystością sprawiają, że biel jest idealnym rozwiązaniem do łazienek i kuchni. Jednak to neutralne tło może ożywić dowolne pomieszczenie. A ponieważ kolor biały oznacza spokój i ciszę, Twój dom stanie się relaksującym azylem, w którym można odpocząć od zgiełku świata zewnętrznego.

Dlaczego biała podłoga stanowi doskonały wybór

Puste płótno

Użyj klasycznej, czystej białej podłogi jako podstawy dla jasnych kolorów lub połącz ją z ciepłem ciemniejszego drewna. W ten sposób wyeliminujesz sterylność całkowicie białego wnętrza. Połączenie bieli z ciemniejszymi odcieniami lub jasnymi kolorami tworzy kontrast i zmiękcza kolory dopasowane do białej podłogi.

Wykaż się odwagą, eksperymentuj z wyrazistymi meblami i zaprojektuj przestrzeń pasującą do Twojej osobowości. Białe podłogi sprawdzają się szczególnie dobrze we wnętrzach inspirowanych stylem skandynawskim. Nie zapomnij bawić się różnymi fakturami w projektowanym wnętrzu!

Właściwa biała podłoga

Naturalne drewno to niezrównana klasyka, ale dostępne obecnie ekonomiczne alternatywy, takie jak laminat i winyl, zapewniają równie naturalny wygląd w połączeniu z łatwością utrzymania. Z pewnością znajdziesz białą podłogę, która spełni Twoje wymagania.

Białe podłogi laminowane

Białe podłogi laminowane — dlaczego?

Białe podłogi winylowe

Białe podłogi winylowe — dlaczego?

Białe podłogi drewniane

Białe podłogi drewniane — dlaczego?

Znajdź swoją ulubioną białą podłogę

Uruchom aplikację „RoomViewer” >