Jak czyścić podłogi winylowe?

Radość i beztroskie użytkowanie: to najważniejszy aspekt luksusowych podłóg winylowych Livyn Quick-Step. Uszczelniona warstwa wierzchnia z technologią Stain Guard pomaga w ochronie przed brudem i plamami. A dzięki wodoodpornej warstwie powierzchniowej możesz bezpiecznie myć podłogę mokrą szmatką. Dzięki temu zawsze będzie czysta i w idealnym stanie.

Trzy złote zasady czyszczenia podłóg winylowych

Zestaw do pielęgnacji Quick-Step

Użyj zestawu do pielęgnacji Quick-Step

Zachowasz oryginalny wygląd podłogi i dokładnie wyczyścisz jej powierzchnię, korzystając z naszych specjalnie w tym celu opracowanych produktów. Upewnij się, że nigdzie nie zostały resztki produktu.
Zestaw do pielęgnacji Quick-Step

Nie czyścić parowo

Nasze sztywne i elastyczne podłogi winylowe można czyścić za pomocą niemal każdego sprzętu czyszczącego — za wyjątkiem urządzeń parowych. Aby uzyskać najlepszy efekt, zalecamy czyszczenie za pomocą mopa i specjalnego zestawu do pielęgnacji Quick-Step.
Zestaw naprawczy Quick-Step

Łatwa naprawa uszkodzeń

Uszkodzenia podłogi można z łatwością naprawić dzięki zestawowi naprawczemu Quick-Step. Wystarczy odtworzyć kolor uszkodzonych paneli, stosując jeden z siedmiu kawałków wosku. Sprawdź tabelę kolorów, aby dowiedzieć się, jakie kawałki wosku należy wymieszać, aby uzyskać odpowiedni kolor.

Akcesoria do czyszczenia i napraw

Dzięki tym najwyższej klasy akcesoriom pielęgnacja podłogi winylowej nie będzie problemem.

QSREPAIR Akcesoria do podłogi laminowanej Zestaw naprawczy QSREPAIR
Zestaw naprawczy
QSREPAIR
QSREPAIR Akcesoria do podłogi laminowanej Zestaw naprawczy QSREPAIR
Zestaw naprawczy
QSREPAIR
Zestaw naprawczy Quick-Step pomoże z łatwością usunąć drobne uszkodzenia bez utraty oryginalnego koloru podłogi. Wystarczy odtworzyć kolor uszkodzonych – na przykład przez spadające nożyczki – desek, stosując jeden z siedmiu kawałków wosku dobranych do wszystkich kolorów podłóg Quick-Step. W zestawie: nóż do cięcia na gorąco, grzebień do czyszczenia, siedem bloków wosku, nakładka do piaskowania.
Contents: melting knife, cleaning comb, 7 wax blocks, sanding pad

Filmy dotyczące pielęgnacji

Więcej filmów:

Jak czyścić podłogi winylowe?

Jak wymienić uszkodzony panel winylowy?

Jak zabezpieczyć szpary między panelami winylowymi?

Jak naprawić podłogę winylową, która się wypacza?

W jaki sposób usunąć zadrapania z podłogi winylowej?

Jak usunąć plamy z podłogi winylowej?

Top