Utrzymywanie luksusowej podłogi winylowej Livyn w doskonałym stanie

Radość i beztroskie użytkowanie: to najważniejsze, o co chodzi w luksusowych podłogach winylowych Livyn Quick-Step. Uszczelniona warstwa wierzchnia z technologią Stain Guard pomaga w ochronie przed brudem i plamami. A dzięki wodoodpornej warstwie powierzchniowej możesz bezpiecznie myć podłogę mokrą szmatką. Dzięki temu zawsze będzie czysta i w idealnym stanie.

Złote zasady czyszczenia winylowych podłóg

Poniższe wskazówki pozwolą Ci utrzymać doskonały stan winylowej podłogi przez wiele lat: 

  • Częstotliwość to kluczowy czynnik pozwalający określić, ile wody może przyjąć podłoga. Jeśli Twoja podłoga jest często narażana na kontakt z dużą ilością wody — np. po otwarciu kabiny prysznicowej — połączenia i krawędzie nie będą w stanie jej odprowadzać, co może doprowadzić do uszkodzenia podłogi i podkładu. 

  • Przy myciu mop nie powinien być zbyt mocno namoczony, aby nie dopuścić do przedostawania się wilgoci do podłogi winylowej. 

Podsumowując: wystarczy pamiętać, że podłoga winylowa to nie basen, a zyskasz nowego najlepszego przyjaciela dla swojej kuchni i/lub łazienki.

Pobierz instrukcję pielęgnacji >

Zestaw naprawczy

Łatwa naprawa drobnych uszkodzeń

Zestaw naprawczy Quick-Step pomoże z łatwością usunąć drobne uszkodzenia bez utraty oryginalnego koloru podłogi. Wystarczy odtworzyć kolor uszkodzonych desek, stosując jeden z siedmiu kawałków wosku dobranych do wszystkich kolorów podłóg. Zestaw naprawczy zawiera nóż do cięcia na gorąco, grzebień do czyszczenia oraz siedem bloków wosku. Sprawdź tabelę kolorów, aby dowiedzieć się, jakie kawałki wosku należy wymieszać, aby uzyskać odpowiedni kolor.

Pobierz tabelę kolorów >

Akcesoria do czyszczenia i napraw

Dzięki tym najwyższej klasy akcesoriom pielęgnacja podłogi winylowej nie będzie problemem.

QSREPAIR Akcesoria do podłogi laminowanej Zestaw naprawczy QSREPAIR
Zestaw naprawczy
QSREPAIR
QSREPAIR Akcesoria do podłogi laminowanej Zestaw naprawczy QSREPAIR
Zestaw naprawczy
QSREPAIR
Zestaw naprawczy Quick-Step pomoże z łatwością usunąć drobne uszkodzenia bez utraty oryginalnego koloru podłogi. Wystarczy odtworzyć kolor uszkodzonych – na przykład przez spadające nożyczki – desek, stosując jeden z siedmiu kawałków wosku dobranych do wszystkich kolorów podłóg Quick-Step. W zestawie: nóż do cięcia na gorąco, grzebień do czyszczenia, siedem bloków wosku, nakładka do piaskowania.
QSVCLEANING750 Akcesoria do podłogi winylowej Środek czyszczący Livyn QSVCLEANING750
Środek czyszczący Livyn
QSVCLEANING750
QSVCLEANING750 Akcesoria do podłogi winylowej Środek czyszczący Livyn QSVCLEANING750
Środek czyszczący Livyn
QSVCLEANING750
Quick-Step Livyn Clean to płyn opracowany z myślą o podłogach Livyn, który doskonale sprawdzi się w codziennej pielęgnacji Twojej podłogi. Zabezpiecza specjalną wierzchnią warstwę, dzięki której podłoga zachowuje oryginalne piękno i matowy wygląd.
750 ml
Top