Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi
Panele winylowe białe Quick-Step

Panele winylowe białe

Idealna podłoga do twojego pomieszczenia

Panele winylowe białe to idealna baza do każdego pomieszczenia. Biały kolor wprowadza lekką atmosferę, oraz umożliwia łączenie go z dowolnymi innymi kolorami lub materiałami. Niezależnie od Twoich preferencji, Quick-Step posiada wszystko, czego potrzebujesz, aby zaprojektować wnętrze według własnego gustu.

Białe panele winylowe Quick-Step zapewniają bardzo naturalny wygląd dzięki kamiennym lub drewnianym wzorom

Szukasz stylowej podłogi winylowej z naturalnym akcentem? Nie szukaj dalej, oferujemy szeroką gamę białych paneli winylowych. Panele winylowe białe Quick-Step są dostępne nie tylko w różnych modnych kolorach, ale także w wielu stylach, wzorach i formatach, aby zapewnić idealne białe panele winylowe do Twoich wnętrz. Na pewno znajdziesz to czego szukasz. Naturalny wygląd białych paneli winylowych Quick-Step tworzy ciepłą, przytulną i elegancką atmosferę, która nigdy nie wychodzi z mody.

Panele winylowe białe Quick-Step

Panele winylowe białe dostępne są w wersji przypominającej kamienny wygląd (dostarczane jako płytki), które doskonale pasują do nowoczesnych i eleganckich wnętrz. Wygląd kamienia daje wrażenie subtelnego luksusu i tworzy poczucie ciągłości z otoczeniem zewnętrznym, co z kolei podnosi jakość białych paneli winylowych Quick-Step.

Zobacz panele winylowe o wyglądzie kamienia

Panele winylowe białe Quick-Step

Naturalny wygląd drewna (dostępny w postaci desek) to kolejny wzór naszych białych paneli winylowych inspirowany naturą, który z pewnością wprowadzi naturę do wnętrz. Wygląd drewna jest naturalny i ciepły, z realistycznymi detalami, co z kolei daje wrażenie ciepłego i przytulnego wnętrza z odrobiną elegancji. Białe panele winylowe Quick-Step o wyglądzie naturalnego drewna są zatem bardziej wszechstronną opcją dla Twojego domu, ponieważ pasują do szerokiej gamy wnętrz i stylów.

Zobacz panele winylowe o wyglądzie drewna

Odkryj nasze wszystkie panele winylowe białe

Panele winylowe białe Quick-Step

Panele winylowe białe są całkowicie odporne na wodę i całkowicie bezproblemowe

Białe panele winylowe premium zapewniają Twojemu domowi nie tylko długotrwałą elegancję, ale także doskonałą odporność na wilgoć, gwarantującą trwałość i funkcjonalność. W przypadku naszych białych paneli winylowych, podwyższone krawędzie, zapach stęchlizny lub spuchnięte panele, nie będą stanowić problemu. Wynika to z faktu, że panele winylowe białe od Quick-Step są w 100% odporne na wodę. Dzięki temu białe panele winylowe są nie tylko trwałe, ale także praktyczne. Czyszczenie rozlanych płynów nigdy nie było łatwiejsze i szybsze dzięki białym panelom winylowym, co czyni je idealnym wyborem do obszarów narażonych na wilgoć, takich jak kuchnie, korytarze i łazienki.

Instalacja białych paneli winylowych Quick-Step nigdy nie była łatwiejsza

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się samodzielnie zainstalować panele winylowe białe, czy potrzebujesz profesjonalnej pomocy, zapewniamy Ci ochronę! Panele winylowe Quick-Step dostarczane są z udoskonalonym systemem zatrzaskowym Uniclic i Uniclic Multifit, dzięki czemu proces instalacji jest tak prosty i szybki, jak to tylko możliwe. Niektóre z nich posiadają również możliwość instalacji z tradycyjnym montażem na klej. Przy odrobinie doświadczenia w majsterkowaniu i kilku narzędziach możesz cieszyć się montażem własnych paneli winylowych białych; wystarczy dokładnie przeczytać instrukcję obsługi przed rozpoczęciem.

Panele winylowe białe Quick-Step

Białe panele winylowe o trwałej elegancji i prostych wymaganiach konserwacyjnych

Utrzymanie paneli winylowych białych premium w nieskazitelnym stanie jest bezproblemowe. Prowadząc intensywny tryb życia, nie chcesz spędzać dużo czasu na czyszczeniu podłogi. Dlatego nasze białe panele winylowe to doskonały wybór, ponieważ wystarczy kilka przeciągnięć mokrym mopem lub odkurzaczem; Twoja podłoga będzie wyglądać tak, jakby dopiero co została zamontowana. Panele winylowe Quick-Step są odporne na wodę; rozlane płyny szybko wysychają bez pozostawiania plam. Ponadto Quick-Step oferuje specjalnie zaprojektowane produkty czyszczące, które nie pozostawiają żadnych śladów. Ich użycie nie tylko szybko wyczyści białe panele winylowe, ale także zapewni długotrwałą elegancję.