Wybór idealnego podkładu dla podłogi

Właściwy podkład to solidny fundament, który przenosi podłogę na wyższy poziom. Jakie są jednak zalety podkładów dla podłóg laminowanych, drewnianych lub winylowych?

  • Ochroń podłogę laminowaną, drewnianą lub winylową przed zużyciem i uszkodzeniem. Wszystkie podkłady do podłóg Quick-Step pozwalają uzyskać równą powierzchnię, chroniąc opatentowany system Quick-Step Uniclic oraz zapewniając atrakcyjną i długowieczną podłogę.

  • Wejdź w strefę najwyższego komfortu i wprowadź ciepło do swojego domu. Dla każdej podłogi Quick-Step dostępny jest podkład zoptymalizowany pod kątem ogrzewania podłogowego.

  • Ciesz się dźwiękiem ciszy. Podkład dodaje warstwę izolacji akustycznej, która redukuje hałas w danym pomieszczeniu lub w pomieszczeniach znajdujących się poniżej.
Podłogi laminowane z podkładem

Podkłady dla laminatu

Udało Ci się znaleźć wymarzoną podłogę laminowaną, ale nie wiesz, który podkład wybrać? Dowiedz się, jak wybrać idealny podkład dla podłogi laminowanej.

Podłogi winylowe z podkładem

Podkłady do winylu

Spodobała Ci się podłoga winylowa i szukasz pasującego podkładu? Dowiedz się, jak dokonać wyboru.

Podłogi drewniane z podkładem

Podkłady dla podłóg drewnianych

Szukasz najlepszego podkładu w celu ochrony nowej, luksusowej podłogi drewnianej? Dowiedz się, jak wybrać idealny podkład dla drewnianej podłogi.