Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi

5 kroków do wprowadzenia kolorów ziemi w swoim domu

Wprowadzenie kolorów ziemi do wnętrz dzięki podłogom Quick-Step

Podążaj za aktualnym trendem odcieni ziemi, pięknie dopasowanych do trwałych podłóg laminowanych i winylowych Quick-Step, aby stworzyć ciepłe, spokojne wnętrza. Pozwól, aby te pięć kroków pozwoliło Ci stworzyć przestrzeń, w której paleta odcieni inspirowanych naturą spotyka się z nowoczesną elegancją. Wypróbuj też narzędzie RoomViewer, aby zwizualizować wpływ odcieni ziemi w Twoim wnętrzu.

Stwórz wnętrze w kolorach ziemi w 5 krokach

  1. Kolory ziemi

Zadbaj o wyjątkowy wygląd swoich wnętrz dzięki ścianom w odcieniach oliwkowej zieleni, beżu lub delikatnego brązu. Kolory te mogą służyć jako uniwersalna baza lub efektowne akcenty na ścianach i można je łączyć z ciepłymi podłogami, takimi jak płytki terakoty.

  1. Rośliny i zieleń

Rośliny domowe dodadzą witalności Twoim wnętrzom. Wybieraj spośród dużych odmian podłogowych, które mogą pełnić funkcję efektownego elementu wystroju wnętrz, lub małych roślin stołowych, aby uzyskać subtelne zielone akcenty.

  1. Elementy z naturalnego drewna

Wykorzystaj urok naturalnego drewna w meblach i wystroju domu. Od rustykalnych stołów po ramki na dzieła sztuki, elementy te stanowią autentyczny, ziemisty akcent, zwłaszcza w połączeniu z laminowanymi lub winylowymi podłogami Quick-Step, które doskonale odtwarzają naturalne tekstury drewna.

  1. Kamień naturalny lub cegła

Wprowadź do swojego domu elementy z kamienia lub cegły, aby stworzyć niepowtarzalny, ziemisty klimat. Niezależnie od tego, czy jest to przytulny kominek, wyróżniająca się ściana czy też elementy dekoracyjne.

  1. Opcje podłóg w kolorach ziemi

Aby uzyskać prawdziwie ziemistą estetykę, rozważ materiały podłogowe, które odzwierciedlają świat przyrody. Płytki z terakoty, kamień naturalny lub podłogi laminowane albo winylowe Quick-Step o wyglądzie drewna podkreślają ziemisty motyw, dodając niezrównanego ciepła i charakteru Twojej przestrzeni.

Chcesz zobaczyć kolory ziemi w swoim wnętrzu już teraz?

 

Wypróbuj narzędzie RoomViewer

Artykuły powiązane