Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi
Quick-Step podłogi laminowane w dziecięcej sypialni

5 pomysłów na idealną
sypialnię dziecięcą

Zabawna, a zarazem praktyczna sypialnia dziecięca

Dekorujesz dziecięcą sypialnię, ale nie wiesz, od czego zacząć? Stwórz zabawną i przytulną przestrzeń dla swojej pociechy, ale pamiętaj, aby wybrać wnętrze, które będzie również odpowiadać praktycznym potrzebom dziecka (i Twoim). Poznaj nasze 5 wskazówek dotyczących dziecięcej sypialni, aby przekształcić ją w przestrzeń, którą dzieci będą kochać przez wiele lat.

  1. Dodaj odrobinę koloru

Wybierając kolorystykę, pamiętaj, że preferencje Twojego dziecka mogą się szybko zmienić na przestrzeni lat. Aby stworzyć przestrzeń, która będzie zabawna, a jednocześnie ponadczasowa, wybierz bardziej neutralne odcienie dla ścian i podłóg. Dodaj odrobinę koloru i kreatywności w akcesoriach takich jak poduszki, zasłony czy meble. Projekt sypialni będzie tak samo zabawny i żywy, ale łatwiej będzie wymienić charakterystyczne elementy, jeśli Twoje dziecko zmęczy się nimi po jakimś czasie.

Chcesz zobaczyć, jaki wpływ na Twoje wnętrze mają różne kolory podłóg i ścian?

Wypróbuj narzędzie RoomViewer


  1. Używaj miękkich i ciepłych materiałów, takich jak podłoga winylowa

Aby sypialnia sprawiała wrażenie przytulnej, użyj materiałów, które są ciepłe i przyjemne w dotyku. Narzuty i poduszki są świetne, ale weź też pod uwagę podłogę! Dzieci często siedzą i bawią się na ziemi, więc wybierz podłogę, na której będzie im wygodnie siedzieć. Podłoga winylowa to świetny wybór: jest miękka i ciepła w dotyku, więc będzie przyjemniejsza niż zimne płytki ceramiczne. Co więcej, podłoga winylowa ma właściwości redukujące dźwięk, co przyda się następnym razem, gdy Twój maluch zdecyduje się na zabawę taneczną.

Sprawdź nasze podłogi winylowe

Quick-Step podłogi laminowane sypialnia
#Loading#

  1. Stwórz wielofunkcyjną przestrzeń
Upewnij się, że sypialnia Twojego dziecka to przestrzeń, która może rosnąć razem z nim. Potrzebne jest miejsce, w którym dzieci będą mogły swobodnie się bawić, gdy są małe, lub zrelaksować się i dokończyć pracę domową, gdy będą starsze. Na przykład zapewnienie krzesła i biurka, które są mobilne lub składane, ułatwi dostosowanie przestrzeni do ich potrzeb.
Quick-Step Alpha Vinyl sypialnia biuro
#Loading#

  1. Zastanów się, jak łatwa do czyszczenia będzie sypialnia dziecięca

Wypadki się zdarzają, zwłaszcza wśród dzieci! Dlatego myśl z wyprzedzeniem i weź pod uwagę materiały, które są łatwe do czyszczenia. Na przykład wybierz zmywalną farbę, która się przyda, gdy Twój maluch narysuje arcydzieło na całej ścianie. Jeśli chodzi o podłogę, świetnym wyborem będzie podłoga laminowana lub winylowa, która pozwoli łatwo uprzątnąć bałagan. Nie masz pewności, jak to zrobić? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, aby mopować podłogę jak profesjonalista!

  1. Dodaj zabawną kryjówkę do dziecięcej sypialni

Pamiętasz, jak jako dziecko uwielbiałeś lub uwielbiałaś uciekać do domków na drzewie, fortów z poduszek czy namiotów? Dlaczego więc nie zastosować tego pomysłu do dziecięcej sypialni, tworząc zaciszny kącik jak namiot lub kryjówka. Dzieci mogą tam czytać, założyć tajny klub lub po prostu zrelaksować się i znaleźć spokój po dniu pełnym wrażeń. Z pewnością im się to spodoba!

Quick-Step podłogi laminowane w sypialni
#Loading#

Chcesz stworzyć przytulną sypialnię dla swoich dzieci?

 

Rozpocznij od narzędzia RoomViewer

Artykuły powiązane