Wybór idealnego podkładu z pomocą Doradcy w dziedzinie podkładów firmy Quick-Step

Nie możesz się zdecydować, który podkład wybrać? Doradca w dziedzinie podkładów pomoże Ci dokonać właściwego wyboru. Ale najpierw dowiedz się na co warto zwrócić uwagę, dobierając idealny podkład do podłogi laminowanej.Gdzie zainstalujesz podkład?

Wybór podkładu zależy od rodzaju pomieszczenia. Czy instalujesz podłogę w pomieszczeniu o małym natężeniu ruchu, na przykład w łazience? Czy też podłoga będzie narażona na duże natężenie ruchu, na przykład w kuchni? W drugim przypadku będziesz potrzebować podkładu, który poradzi sobie z tupotem wielu stóp, na przykład podkładu Quick-Step Unisound Pro.

Czy posiadasz ogrzewanie czy chłodzenie podłogowe?

Ogrzewanie lub chłodzenie podłogowe zmienia charakterystykę termiczną podłogi. Będziesz potrzebować podkładu o wysokim stopniu wydajności cieplnej, który poradzi sobie z nagłymi wahaniami temperatury – na przykład podkładu Quick-Step CoolHeat.


Chcesz zmniejszyć uciążliwość hałasu?

Quick-Step oferuje szeroką gamę podkładów tłumiących różne rodzaje dźwięków. Jeśli chcesz obniżyć hałas dochodzący z górnego piętra, warto rozważyć podkład Quick-Step Transitsound Ultra. Chcesz wytłumić dźwięk kroków rozlegający się, gdy chodzisz po podłodze? Rozwiązaniem dla Ciebie może okazać się podkład Quick-Step Unisound.

Wystarczy kilka kliknięć, aby dokonać idealnego wyboru

Czy udało Ci się odpowiedzieć na te pytania? Jeśli nadal się wahasz, skorzystaj z pomocy naszego Doradcy w dziedzinie podkładów Wpisz swoje odpowiedzi – tylko kilka kliknięć do wyboru idealnego podkładu.

Top