Go to content Go to search
Classic laminate in kid's playroom

Dziecięcego pokoju zabaw

Znajdź idealną podłogę


Czy Twój salon jest zagracony dziecięcymi rysunkami i rękodziełami? To sygnał, że czas urządzić nowy pokój do zabaw. Dowiedz się, jak wybrać do niego idealną podłogę.

Wielofunkcyjna i praktyczna

Poszukaj podłogi, którą możesz położyć samodzielnie, a cały projekt urządzania nowego pokoju będzie bardziej przyjazny dla Twojego budżetu. Poza tym warto wybrać podłogę łatwą do utrzymania w czystości, antystatyczną i odporną na zarysowania – potrafiącą wytrzymać nawet najdziksze zabawy w wyścigi samochodzików. Pamiętaj, że to pomieszczenie nie będzie pokojem zabaw na zawsze. Kiedy dzieci staną się nastolatkami, możesz zdecydować, że urządzisz w nim gabinet, i wykorzystać tę samą podłogę.

Scratch-resistant vinyl in kid's playroom
Alpha Vinyl medium tiles in kid's playroom

Laminat odporny na zarysowania

Teraz zastanów się, która podłoga spełnia te standardy? Dywan ma swoje wady – wystarczy, że wyleje się na niego kubek jogurtu, i już musisz wywabiać uporczywe plamy. Ponadto dywan łapie kurz, więc jest zdecydowanie niepolecany, jeśli Twoje dziecko ma alergię.

Idealne rozwiązanie to laminat. Taką podłogę możesz samodzielnie położyć szybko ją wyczyścić, a poza tym nie przyciąga ona kurzu. I jakby tego było mało – jest odporna na uderzenia, zarysowania i zachlapania. Podłoga laminowana Quick-Step jest dostępna w każdym rozmiarze i stylu i nigdy nie traci połysku i koloru.

Wybór podłogi masz już za sobą, ale nadal szukasz inspiracji?

Zobacz nasze wskazówki dotyczące wystroju wnętrz

Artykuły powiązane