Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi
Alaphilippe on bike in paincave

Zajrzyj do środka „jaskini treningowej”
mistrza świata Julian Alaphilippe

Szukasz podłogi do swojej domowej siłowni?

Jako dumni sponsorzy zespołu kolarskiego Deceuninck-Quick-Step, staramy się pomóc kolarzom w osiąganiu lepszych wyników w każdy możliwy sposób. Dlatego właśnie zainstalowaliśmy personalizowane domowe siłownie w domach takich członków zespołu, jak Pieter Serry i Julian Alaphilippe. Zobacz, jak wygląda ekskluzywna domowa siłownia tego drugiego.

Dobre samopoczucie, lepszy trening

Wszyscy osiągamy lepsze wyniki w otoczeniu, w którym dobrze się czujemy. Dla kolarzy dobrze wyposażona i pięknie zaprojektowana domowa siłownia jest niezbędna do uatrakcyjnienia wizji treningu. Temu właśnie służą wspomniane jaskinie treningowe. Jako wnętrzarska marka z dużym doświadczeniem postanowiliśmy pomóc kolarzom Deceuninck-Quick-Step zmieniając ich domowe siłownie w stylowe miejsca wyposażone w niezbędny sprzęt zapewniający optymalny trening pod dachem. Jedną z podrasowanych domowych siłowni była ta należąca do mistrza świata, Juliana Alaphilippe'a.

Julian Alaphilippe:

“W sezonie często jestem w trasie biorąc udział w wyścigach na całym świecie. Jednak zimą trenuję w domu trzy-cztery razy w tygodniu, by przygotować się fizycznie do nadchodzącego sezonu. Wtedy bardzo przydaje się dobrze zaprojektowana, komfortowa domowa siłownia. Miałem już w domu mały pokój do fitnessu, lecz zawsze marzyłem o domowej siłowni, gdzie mógłbym naprawdę swobodnie i intensywnie trenować. Byłem pod ogromnym wrażeniem, gdy po raz pierwszy wszedłem do mojej jaskini treningowej. Od razu poczułem się w niej jak u siebie.”

Alpha vinyl in cycling paincave with decoration
Alpha vinyl in cycling paincave

Paleta odważnych kolorów

Odcienie błękitu w jaskini treningowej Alaphilippe'a od razu rzucają się w oczy. Znalazły się tam nie bez powodu: niebieski kolor stymuluje poczucie optymizmu i szczęścia, lecz także wywołuje uczucie odprężenia, które jest ważne, gdy masz przed sobą intensywną sesję treningową. Błękit symbolizuje uczciwość, moc i zdrowie – wartości, które reprezentuje sobą ten francuski kolarz.

Alaphilippe jest wielbicielem intensywnych jesiennych barw. Naturalne materiały – stąd podłoga Alpha Vinyl – oraz ciemne kolory – barwy ziemi, czekoladowy brąz – sprawiają, że chłodne, błękitne odcienie robią ciepłe wrażenie. To połączenie bardzo pasuje do energii i wybuchowego stylu Alaphilippe'a. Kolorowe złote i marmurowe akcenty nadają pomieszczeniu wesołą i jednocześnie luksusową nutę.

Ta wyjątkowa paleta barw jaskini treningowej sprawia, że panuje w niej jednocześnie śmiała, jak i przytulna atmosfera. Dokładnie tak można by opisać osobowość Juliana Alaphilippe'a – a otoczenie, które odzwierciedla sportowca, inspiruje go do osiągania jeszcze lepszych wyników.

Weights in alpha vinyl paincave for cycling

Alpha Vinyl: wytrzymała, autentyczna i odporna na pot

Francuski gwiazdor wybrał na swoją podłogę deski Bloom: „Ponieważ często w trakcie treningów podnoszę ciężary i korzystam z innego sprzętu, potrzebowałem wytrzymałej, odpornej na zadrapania i uderzenia podłogi. Alpha Vinyl jest także wodoodporna, więc nie muszę się martwić kapiącym podczas treningu potem.

Ciepły, naturalny wygląd i wrażenie tej podłogi pomaga mi się zrelaksować po intensywnych ćwiczeniach lub sesji treningowej. Realistyczna faktura podłogi, połączona ze wzorem Dąb jesienny miodowy, sprawia, że podczas każdej sesji treningowej czuję się jak na przejażdżce w lesie.”

Szukasz podłogi do swojej domowej siłowni?


Discover our Alpha Vinyl collection

Artykuły powiązane