Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi
Quick-Step Alpha Vinyl home gym

POMIESZCZENIE DO TRENINGU KASPERA ASGREENA
JAKO ŹRÓDŁO INSPIRACJI
DLA DOMOWEJ SIŁOWNI

Zainspiruj się pomieszczeniem, w którym trenuje Kasper Asgreen

Jako sponsor zespołu kolarskiego Quick-Step Alpha Vinyl dokładamy wszelkich starań, aby wspierać naszych zawodników w sportowej rywalizacji. Z myślą o optymalnym treningu pod dachem zaprojektowaliśmy więc stylowe pomieszczenie dla Kaspera Asgreena.

Zmień swoją domową siłownię w stylowe pomieszczenie do treningu

Czasy domowego sprzętu sportowego przypominającego narzędzia tortur już minęły. Coraz częściej wygląd pomieszczeń do treningu jest dopasowywany do wystroju całego domu. Szczególnie w przypadku najlepszych sportowców, którzy trenują intensywnie, projekt domowej siłowni jest bardzo ważny  ze względu na ilość czasu poświęcaną na trening pod dachem. W miarę możliwości Kasper Asgreen spędza w swoim pomieszczeniu do treningu jeszcze więcej czasu.

Wykorzystuje tę przestrzeń nie tylko do treningu przy złej pogodzie, ale także do majsterkowania przy rowerach. Mówi, że to bardzo odprężające. „Dzięki metamorfozie i podłodze Quick-Step to pomieszczenie może stać się moim ulubionym pokojem w całym domu” – przyznaje. Marzysz o domowej siłowni? Przeczytaj wskazówki naszych ekspertów od aranżacji wnętrz i dowiedz się, które podłogi są najlepsze i najbardziej wytrzymałe.

 

Poznaj nasze wskazówki dotyczące domowej siłowni

Quick-Step Alpha Vinyl home gym
Quick-Step Alpha Vinyl home gym

Styl skandynawski

Zanim projektanci Quick-Step rozpoczęli metamorfozę, Kasper Asgreen przedstawił wszystkie swoje życzenia i oczekiwania. „Chcę mieć wystarczająco dużo miejsca, aby móc utrzymywać sprzętu w odpowiednim porządku i mieć wszystko pod ręką przed wyjściem na poranny trening. Jednocześnie pomieszczenie powinno być przytulne i przyjemne, ponieważ gdy zajmuję się rowerami, często wpada do mnie rodzina i znajomi" – powiedział.

Dlatego zespół projektowy Quick-Step zdecydował się na projekt zgodny z wystrojem reszty domu. W efekcie powstała domowa siłownia w skandynawskim stylu. Minimalizm doskonale sprawdza się w skrupulatnie zorganizowanych przestrzeniach do przechowywania, a odcienie ciemnej szarości sprawiają, że pomieszczenie do treningu wygląda imponująco. Domowa siłownia doskonale sprawdza się nie tylko przy złej pogodzie. Połączenie z jasnym drewnem i winylową podłogą w ciepłym odcieniu tworzy przytulną atmosferę.

Podłoga czyni pomieszczenie (rowerowe)

Kasper Asgreen od razu był zachwycony pomysłem podłogi z płytek z łupka czarnego z kolekcji Alpha Vinyl. „To świetnie, że podłoga nadaje się do intensywnego użytkowania, ponieważ pomieszczenia będę używać nie tylko do trenowania, ale też do pracy przy rowerach” – odpowiedział. „Jestem też bardzo zadowolony z faktury podłogi, a ilość dostępnego miejsca wydaje się większa niż wcześniej”.

 

Odkryj wszystkie wzory Alpha Vinyl

 

Quick-Step Alpha Vinyl home gym
Quick-Step Alpha Vinyl home gym

3 powody, dla których podłogi Alpha Vinyl są idealne do domowej siłowni Kaspera Asgreena

  1. Płytki winylowe są odporne na zarysowania i uderzenia. Najlepszym dowodem na to jest pomieszczenie do treningu Kaspera – każdego dnia kolarz wyprowadza z niego rowery na zewnątrz, a później wraca z nimi do domu. Nawet podczas treningu pod dachem na rolkach podłoga musi być odporna na wstrząsy.

  2. Płytki winylowe są wodoodporne i nie wymagają skomplikowanej konserwacji. Dla Kaspera było to bardzo ważne, ponieważ po treningu jego rower często jest ubrudzony mułem i błotem.

  3. Pomieszczenie do treningu staje się domową siłownią, gdy jest tak przytulne, jak reszta domu. Podłogi z kolekcji Alpha Vinyl są nie tylko łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe, ale także miękkie i ciepłe. Nawet jeśli wybierzesz wygląd naturalnego kamienia, podłoga winylowa będzie idealna do domowego pomieszczenia do treningu.

 

Odkryj wszystkie zalety podłóg Alpha Vinyl

Artykuły powiązane