Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi

Radosny charakter natury
w Twoim domu

Matka natura jest potężnym i niekończącym się źródłem inspiracji dla Joyce Van Waeleghem – głównej projektantki Quick-Step – oraz jej zespołu. Razem opracowali oni trzy propozycje nastrojów, które pozwolą odzwierciedlić radosny charakter natury w pomieszczeniu. Obejrzyj film i odkryj, jak możesz wnieść więcej szczęścia do swojego domu i życia.

 

Niewyczerpane źródło inspiracji

W firmie Quick-Step jesteśmy świadomi bardziej niż kiedykolwiek tego, że więź z naturą jest niezbędna dla dobrego samopoczucia każdej osoby. Dlatego uważamy za logiczne, że to natura powinna odgrywać kluczową rolę w podłogach. Dzięki temu można stworzyć bardziej naturalną atmosferę w domu, która pozytywnie wpływa na nastrój mieszkających w nim osób.

Jak zauważa nasza główna projektantka Joyce Van Waeleghem: „Kiedy ludzie pytają mnie, co mnie inspiruje, sugeruję, by po prostu rozejrzeli się wokół. Otaczająca nas natura stanowi niewyczerpane źródło energii i inspiracji dla całego zespołu projektantów Quick-Step”.

 

Podłogi przynoszące szczęście

Po wydarzeniach z ostatnich dwóch lat wszyscy na całym świecie niemalże desperacko pragną czegoś wywołującego radość. To dlatego postanowiliśmy wprowadzić nutę radości w naszych podłogach laminowanych, tak aby mogły one nadać życiu i atmosferze w domu pozytywny, wesoły i podnoszący na duchu charakter.

Jak zauważyła Joyce Van Waeleghem: „Podczas projektowania skupiliśmy się na trzech istotnych nastrojach: subtelnym i przytulnym Soft Play, naturalnym i nostalgicznym Nature Play oraz silnym i intensywnym Dark Play. Wszystkie trzy łączy radość i więź z naturą”.

Obejrzyj poniższy film, aby posłuchać pasjonującej opowieści Joyce!

 

Artykuły powiązane