Luksusowe podłogi winylowe o ciepłych i naturalnych wzorach

Luksusowe podłogi winylowe Quick-Step to nie tylko komfort chodzenia — są także przyjemne dla oka. Jest tak dlatego, że projektanci Quick-Step trzymają rękę na pulsie i śledzą najnowsze trendy w architekturze, modzie i wystroju wnętrz, tworząc ponadczasowe wzory. A dzięki najnowszym technologiom produkcyjnym podłogi winylowe prezentują niezrównany poziom realizmu. Naturalne drewno czy kamień? Wzór luksusowej podłogi winylowej dopasujesz do każdego wnętrza.

Nowoczesność dzisiaj, klasyka jutro

Projektanci podłóg winylowych Quick-Step czerpią inspirację z różnych źródeł: od zapierających dech w piersiach obiektów architektonicznych i najnowszych trendów w modzie i wystroju wnętrz, po popularne blogi, hipsterskie dzielnice i obiecujących artystów. Dzięki temu umieją dostrzec trendy zanim zaczną one obowiązywać i potrafią rozróżniać między przemijającymi i ponadczasowymi nurtami. Rezultat? Luksusowe podłogi winylowe Quick-Step dzisiaj ustawiają trendy, a jutro stają się ponadczasową klasyką.

Diabeł tkwi w szczegółach

Każdego dnia projektanci ściśle współpracują, wymyślając nowe i wyjątkowe podłogi będące nowym i interesującym połączeniem tekstur, materiałów, kolorów i wzorów. W procesie projektowania nie umknie im żaden szczegół: od faktury i rozmiaru po kolor, wyważenie i fazę.

Unikalny i autentyczny wygląd

Luksusowe podłogi winylowe Quick-Step są oferowane w szerokiej palecie kolorów i wzorów, z których każdy jest wyjątkowy i autentyczny: od realistycznych szczegółów po oszałamiające tekstury i fascynujące kompozycje kolorystyczne. Specjalna technika drukarska wykorzystywana przy tworzeniu tej warstwy wzoru podłogi winylowej Quick-Step nadaje jej unikalny i autentyczny wygląd. A dzięki perfekcyjnie dopasowanym akcesoriom nadasz podłodze nieporównywalny naturalny wygląd.

Realistyczne wzory drewna i kamienia

Autentyczny wygląd drewna, czy bardziej przyziemny klimat naturalnego kamienia? Niezależnie od tego, co wolisz, nasze kolekcje podłóg winylowych są zaprojektowane z dbałością o zachowanie maksymalnego realizmu. Panele z rowkami V-kształtnymi pozwolą uzyskać efekt autentycznych desek; głębokie faktury powierzchniowe potęgują efekt naturalności... A dzięki unikalnym teksturom i matowemu wykończeniu wszystkie kolekcje zmieniają postrzeganie realizmu podłóg winylowych.

Obejrzyj wszystkie podłogi winylowe >

Top