Rabat na wybrane podłogi

Podłogi winylowe są zarówno modne, jak i ponadczasowe

Tworząc nowe wzory, nasz zespół pozostaje na bieżąco z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz domów, sztuce, architekturze, modzie i nie tylko. Powstałe w ten sposób wzory są ponadczasowymi klasykami w zakresie podłóg winylowych. Każda podłoga ma własną historię, niepowtarzalny wygląd i wywołuje inne wrażenia dzięki starannie dobranym fakturom, typom obróbki i wykończeniu.

Naturalne podłogi winylowe

Blisko natury

Wyeliminuj granice między wnętrzem a otoczeniem i wprowadź naturę do swojego domu z naturalnymi kształtami i kolorami. Dzięki realistycznym cechom nasze wzory o wyglądzie drewna lub kamienia zapewniają niezrównany poziom realizmu.

Klasyczne luksusowe podłogi winylowe

Klasyczny luksus

Luksus pozostanie z nami na dłużej, podobnie jak wysokiej jakości materiały. Na przykład marmur wciąż jest bardzo popularny w kategorii podłóg, czy jako pokrycie blatów kuchennych i akcesoriów. Połączenie z jasną dębową podłogą najwyższej jakości pozwala uzyskać wyjątkowo luksusowy wygląd.

Podłogi winylowe z betonowym wzorem

Natura betonu

Kamienne wzory o wyraźnej teksturze nigdy się nie starzeją. W kolekcji Alpha Vinyl szorstka i autentyczna tekstura betonu pozostaje widoczna, nadając tej nowoczesnej podłodze twardy charakter, który uzupełnia praktycznie każdy styl wnętrza.

NOWOŚĆ
Alpha Vinyl: sztywne podłogi o wysokiej wytrzymałości

Alpha Vinyl to najbardziej wytrzymała podłoga, jaką można sobie wyobrazić. W większości przypadków nie wymaga przygotowania podłoża, dlatego doskonale sprawdza się przy remontach. Inteligentna technologia hydrofobowa sprawia, że Alpha Vinyl jest idealną podłogą do każdego rodzaju pomieszczenia.

Odkryj podłogi Alpha Vinyl już teraz

Trwałe podłogi winylowe Quick-Step