Chodzenie po podłogach winylowych Quick-Step to prawdziwa przyjemność

Luksusowe podłogi winylowe przyjemnie się prezentują. Ich naturalne wzory wyglądają dokładnie tak jak prawdziwe drewno czy płytki podłogowe. Jednak wygląd to nie wszystko. Dzięki tłumieniu dźwięków i miękkości łatwo zapewnić komfort w stylowym wnętrzu.

Co sprawia, że podłogi winylowe są tak wygodne?

Miękkie i ciepłe w dotyku podłogi winylowe

Miękkie i ciepłe

Nasze podłogi winylowe mają za zadanie sprawiać przyjemność: zapewniać ciepło stopom już od samego rana, a także miękkość w dotyku, gdy po całym dniu pracy zdejmiesz w końcu buty. Osoby skarżące się na zimne stopy mogą nawet zainstalować podłogę winylową wraz z ogrzewaniem podłogowym, aby naprawdę rozgrzać swoją duszę (i podeszwy).
Dźwiękoszczelne podłogi winylowe

Dźwiękoszczelne

Stukanie butów na obcasie, tupot tenisówek, dźwięk przesuwanych krzeseł — dobrze znamy te dźwięki. Luksusowe podłogi winylowe zmniejszają poziom hałasu dzięki warstwom dźwiękochłonnym.
Podłogi winylowe o naturalnym wyglądzie i teksturze

Naturalny wygląd i tekstura

Nasze luksusowe podłogi i płytki winylowe są dostępne w szerokiej gamie autentycznych wzorów o naturalnym wyglądzie, z efektownym, ekstra matowym wykończeniem oraz odpowiednio dopasowanymi fazami i strukturami. Niezależnie od tego, czy wybierzesz wzór „prawdziwe drewno”, czy „kamień”, nowa podłoga znajdzie się w centrum uwagi.

Pozwól nam pomóc w wyborze idealnej podłogi

Wzory podłóg winylowych

Znajdź swoją ulubioną podłogę

Żywe kolory, oryginalne wzory, wyraźne faktury, pieczołowicie oddane detale... Nasze sztywne i elastyczne luksusowe podłogi winylowe dostępne są w szerokiej gamie wzorów. Ponieważ świat natury jest naszą główną inspiracją, na pewno znajdziesz podłogę, która przypadnie Ci do gustu, a także będzie pasować do danego pomieszczenia czy aktualnego projektu.

Inspirujące pomysły na podłogę pomoże Ci odnaleźć Quick-Step FloorExplorer

Daj się zainspirować

Wybór podłogi nie jest prosty. Na szczęście FloorExplorer może go ułatwić: w zaledwie trzech prostych krokach wybierzesz wzory podłóg najbardziej pasujące do Twojego wymarzonego stylu wystroju wnętrz i osobowości.