Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi

Czy są miejsca, w których nie należy instalować podłóg winylowych?

Luksusowe płytki winylowe Quick-Step mogą zostać zainstalowane w każdym pomieszczeniu domu lub w lokalach użytkowych. Wodoodporne panele nie nadają się jednak do stosowania w przestrzeniach charakteryzujących się dużą wilgotnością, takich jak baseny, sauny oraz pomieszczenia z wbudowanymi odpływami, takimi jak prysznice.

W przypadku pomieszczeń w których panuje wysoka temperatura badania wykazały, że podłogi winylowe Quick-Step charakteryzują się najwyższą stabilnością wymiarową spośród wszystkich rozwiązań dostępnych na rynku. Podłogi winylowe Quick-Step przeznaczone są do montażu wewnątrz pomieszczeń z ogrzewaniem (> 5°C). Zaleca się montaż podłóg w normalnej temperaturze pokojowej.

Podłóg winylowych Quick-Step nie można montować w solariach, na werandach, w przyczepach kempingowych, na łodziach ani w instalacjach bez ogrzewania. Jeśli temperatura podłogi w pomieszczeniu może wzrosnąć do 45°C lub więcej ze względu na bezpośrednio padające promienie słoneczne, należy użyć podkładu Heat lub wykonać montaż bez podkładu na wypoziomowanym podłożu.

W innych krytycznych sytuacjach, w których występują wysokie temperatury lokalne, zaleca się montaż klejony podłogi winylowej Quick-Step. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących temperatury podłogi należy skontaktować się z działem technicznym firmy Quick-Step.

Dowiedz się więcej:

Czy ten artykuł był przydatny?
Jak możemy ulepszyć ten artykuł?

Dziękujemy za opinię!

Ups. Coś poszło nie tak.

Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Jeśli ten problem nie ustąpi, skontaktuj się.