10% rabatu na wybrane podłogi

Podłogi imitacja drewna do wyjątkowego domu

Podłoga imitacja drewna jest ukoronowaniem Twojego domu. Nie można jej odmówić uroku i ciepła. Ale co wybrać: szlachetność dębu czy rustykalny charakter kasztanowca? Laminat czy winyl? Możliwości są nieskończone. Na szczęście możemy pomóc! Odkryj wszystkie warianty i cechy różnych podłóg imitacji drewna, aby uczynić Twój dom naprawdę wyjątkowym.

Podłoga laminowana — niezrównana autentyczność

W przypadku drewna laminowanego możesz liczyć na niezrównany poziom realizmu. W czym tkwi sekret? Chodzi o szczegóły. Na przykład szczotkowana powłoka tworzy autentyczny efekt drewna, podczas gdy ręczne wykończenie powierzchni chroni oryginalną strukturę drewna.

W przypadku podłóg laminowanych nie trzeba wybierać pomiędzy wyglądem prawdziwego drewna a doskonałą ochroną przed zarysowaniami i plamami. Podczas gdy my zapewniamy, że drewniana podłoga laminowana jest w 100% wodoodporna, wybór między klasycznym a nowoczesnym wyglądem zależy wyłącznie od Ciebie.

Montaż podłogi Quick-Step jest bezproblemowy. Dzięki wyjątkowo wygodnemu systemowi łączenia typu „klik” Uniclic (Multifit) możliwy jest perfekcyjny montaż w mgnieniu.  

Nasza porada

Stawiasz na drewnianą podłogę laminowaną, ale nie masz pewności, jaki kolor lub rodzaj wybrać? Oto inspiracja dla Twojego wymarzonego wnętrza: bielony laminat dębowy jest nie tylko symbolem siły i wyrafinowania, ale w połączeniu z ciemniejszymi meblami może łatwo zapewnić ponadczasowy urok.

Znajdź podłogę laminowaną o wyglądzie drewna

bielony laminat dębowy 
podłoga winylowa o wyglądzie drewna 

Podłogi winylowe — dla maksymalnego komfortu

Dzięki podłodze winylowej o wyglądzie drewna zyskujesz to, co najlepsze z obu światów: urzekające wzory drewna i maksymalny komfort. A dla osób o kreatywnej duszy proponujemy misterną mozaikę z naszych płytek podłogowych imitujących drewno.

Zamierzasz urządzić luksusową łazienkę o wyglądzie drewna? Nasze wodoodporne podłogi winylowe nie dają wilgoci żadnych szans. Nawet zarysowania i plamy nie są w stanie zagrozić naszym płytkom podłogowym imitującym drewno, w których wykorzystano technologię Scratch and Stain Guard.

Jeśli jesteś fanem podłóg drewnianych, ale preferujesz miękką i cichą podłogę, nasza kolekcja Vinyl Flex może być odpowiednia dla Ciebie. Od dębu bielonego po sosnę śnieżną, obiecujemy Ci 100% miękkości i naturalny wygląd drewna. Priorytetem jest wytrzymałość, a nie miękkość? Przyjrzyj się naszej kolekcji Alpha Vinyl.

Odkryj nasze podłogi winylowe o wyglądzie drewna

Płytki ścienne imitujące drewno — dla przyciągającego wzrok wnętrza

Zawsze wspominamy o znalezieniu idealnej podłogi, ale drewno może przyciągać wzrok również na ścianach! Użyj różnych stylów drewna, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę wnętrza, lub zachowaj czystość, wybierając jeden typ drewna. Nasze płytki ścienne imitujące drewno zapewniają nieograniczone kombinacje.

Winylowe płytki ścienne są dostępne w różnych kolorach i wzorach. Rozmiar i kształt można w pełni dostosować do swojego domu, ponieważ nasze płytki są wyjątkowo cienkie, łatwe do cięcia i pasują do każdego rodzaju podłoża.

Jeśli chcesz stworzyć atrakcyjną ścianę w swojej kuchni, nasze płytki ścienne imitujące drewno oferują łatwą konserwację: są wodoodporne oraz odporne na zarysowania i plamy.

Zainspiruj się naszymi płytkami ściennymi imitującymi drewno

Artykuły powiązane

28.05.2021

Panele winylowe na zatrzask: idealna podłoga do samodzielnego montażu