Jak zachować czystość i połysk podłogi laminowanej?

Podłogi laminowane Quick-Step to nie tylko estetyka; dzięki swoim właściwościom potrafią przez długi czas zachować wygląd nowej podłogi. Uszczelniona powierzchnia laminatu pomaga zapobiegać alergiom i może być bez żadnych problemów czyszczona mopem Quick-Step z mikrofibry. Dzięki temu przez wiele lat będziesz się cieszyć podłogą, która wygląda jak nowa.

Pielęgnacja

Złote zasady czyszczenia laminowanych podłóg

  • Podłogi laminowane Quick-Step można czyścić na sucho lub wilgotno, ale nie wolno jej zalewać dużą ilością wody. Lekkie zwilżenie przynosi najlepsze efekty. Do wiadra z wodą można dolać trochę środka czyszczącego Quick-Step, aby usunąć oleiste zabrudzenia.

  • Chcesz czyścić swoją podłogę jak profesjonalista? Skorzystaj z zestawu do czyszczenia Quick-Step, który składa się z drążka, mopa z mikrofibry oraz butelki środka czyszczącego Quick-Step. Masz więc pod ręką wszystko, co jest Ci potrzebne.

  • Jeśli podłoga ma ukosowane krawędzie lub rowki V-kształtne, należy ją najpierw odkurzyć. Jeśli zdecydujesz się na mycie zwilżonym mopem, zawsze na końcu przetrzyj podłogę suchą ściereczką z mikrofibry.

Pobierz instrukcję pielęgnacji >

Łatwa naprawa drobnych uszkodzeń

Zestaw naprawczy Quick-Step pomoże z łatwością usunąć drobne uszkodzenia bez utraty oryginalnego koloru podłogi. Wystarczy odtworzyć kolor uszkodzonych desek, stosując jeden z siedmiu kawałków wosku dobranych do wszystkich kolorów podłóg. Zestaw naprawczy zawiera nóż do cięcia na gorąco, grzebień do czyszczenia oraz siedem bloków wosku. Sprawdź tabelę kolorów, aby dowiedzieć się, jakie kawałki wosku należy wymieszać, aby uzyskać odpowiedni kolor.

Pobierz tabelę kolorów >

Zestaw naprawczy

Filmy dotyczące pielęgnacji

Obejrzyj filmy, aby dowiedzieć się, jak naprawiać drobne uszkodzenia podłogi.

Akcesoria do czyszczenia i napraw

Najwyższa pora na błysk! Oczywiście chodzi o Twoją podłogę. Dzięki użyciu tych najwyższej klasy akcesoriów nie będzie to żadnym problemem.

QSREPAIR Akcesoria do podłogi laminowanej Zestaw naprawczy QSREPAIR
Zestaw naprawczy
QSREPAIR
Zestaw naprawczy Quick-Step pomoże z łatwością usunąć drobne uszkodzenia bez utraty oryginalnego koloru podłogi. Wystarczy odtworzyć kolor uszkodzonych – na przykład przez spadające nożyczki – desek, stosując jeden z siedmiu kawałków wosku dobranych do wszystkich kolorów podłóg Quick-Step. W zestawie: nóż do cięcia na gorąco, grzebień do czyszczenia, siedem bloków wosku, nakładka do piaskowania.
Contents: melting knife, cleaning comb, 7 wax blocks, sanding pad
Top