Go to content Go to search
Jasna sypialnia z białymi panelami winylowymi

Panele winylowe dosypialni

Panele winylowe do sypialni zapewniają wygodę i jakość.

Po długim dniu pracy lub zabawy potrzebujemy spokojnej przystani, w której możemy się odprężyć. Miejsca ucieczki. Miejsca relaksu. Miejsca, które wygląda pięknie oraz sprawia, że czujemy się spokojnie i wygodnie. Wybierz Quick-Step, panele winylowe do sypialni, aby cieszyć się stylem, wydajnością i łatwością konserwacji. Słodkie sny? Nie ma problemu.

Panele winylowe do sypialni: prawdziwa przyjemność dla Twoich stóp

Z podłogą winylową w sypialni poczujesz różnicę. Jej miękka powierzchnia jest tak przyjemna, że z pewnością pomoże Ci rozpocząć dzień z uśmiechem na twarzy. Możesz także dodać ogrzewanie podłogowe, aby z łatwością uzyskać ciepłą i przytulną atmosferę w dowolnej porze roku.

Cicha sypialnia

Zdrowy sen możliwy jest tylko w spokojnej sypialni. Nasze panele winylowe redukujące dźwięk zostały zaprojektowane z wieloma warstwami, aby zapewnić lepszą izolację dźwiękową niż w przypadku tradycyjnych podłóg. Nasz innowacyjny, dołączony podkład ogranicza przedostawanie się dźwięku do pobliskich pomieszczeń. To tworzy idealne warunki zapewniające cichą noc.

Miękka sypialnia z zieloną podłogą winylową

Odkryj wszystkie panele winylowe do sypialni

Nowoczesna sypialnia z beżową podłogą winylową

Naturalnie piękna

Twój wybór podłogi do sypialni nadaje charakter całemu pomieszczeniu. Wolisz modne wzornictwo czy ponadczasowe klasyki? Bez względu na Twój styl, nasza kolekcja paneli, podłóg w jodełkę i płytek obejmuje wszystko, czego tylko potrzebujesz. Ponadto podłogi winylowe mają autentycznie naturalny wygląd i są przyjemne w dotyku, co sprawia, że idealnie nadają się do tworzenia atmosfery dobrego samopoczucia i spokoju w sypialni.

Łatwo je utrzymać w czystości

Dzięki panelom winylowym, które są łatwe w konserwacji możesz się całkowicie zrelaksować. Wyposażone są w uszczelnione powierzchnie, antystatyczne połączenia i wodoodporną powłokę oraz zostały starannie zaprojektowane, aby zapobiegać gromadzeniu się kurzu i brudu. Są świetne także w przypadku alergii. Gdy musisz posprzątać, wystarczy zamieść, odkurzyć lub wytrzeć podłogę mopem. To oznacza mniej kłopotów i więcej odpoczynku.

Jak czyścić panele winylowe w sypialni?

Gwarancja na całe życie

Wszystkie podłogi Quick-Step zostały zaprojektowane z myślą o wytrzymałości i odporności. Nasza dożywotnia gwarancja zapewnia, że podłoga winylowa w sypialni pozostanie piękna na długie lata.

Kolorowa sypialnia z naturalnymi panelami winylowymi
Kolorowa sypialnia z naturalnymi panelami winylowymi

Odkryj wszystkie panele winylowe do sypialni