Rabat na wybrane podłogi

Chodzenie po podłogach winylowych Quick-Step to prawdziwa przyjemność

Luksusowe podłogi winylowe przyjemnie się prezentują. Ich naturalne wzory wyglądają dokładnie tak jak prawdziwe drewno czy płytki podłogowe. Jednak wygląd to nie wszystko. Dzięki tłumieniu dźwięków i miękkości łatwo łączą stylowy wygląd z praktycznym komfortem.

Co sprawia, że nasze podłogi winylowe są tak wygodne?

Miękkie i ciche podłogi winylowe Quick-Step

Miękkie i ciepłe

Nasze podłogi winylowe mają za zadanie sprawiać przyjemność: zapewniać ciepło stopom już od samego rana, a także miękkość w dotyku, gdy po całym dniu pracy zdejmiesz w końcu buty. Osoby skarżące się na zimne stopy mogą nawet zainstalować podłogę winylową wraz z ogrzewaniem podłogowym, aby naprawdę rozgrzać swoją duszę (i podeszwy).

Miękkie i ciche podłogi winylowe Quick-Step

Dźwiękoszczelne

Stukanie butów na obcasie, tupot tenisówek, dźwięk przesuwanych krzeseł – dobrze znamy te dźwięki. Luksusowe podłogi winylowe zmniejszają poziom hałasu dzięki warstwom dźwiękochłonnym.

Miękkie i ciche podłogi winylowe Quick-Step

Naturalny wygląd i tekstura

Nasze luksusowe podłogi i płytki winylowe są dostępne w szerokiej gamie autentycznych wzorów o naturalnym wyglądzie, z efektownym, ekstramatowym wykończeniem oraz odpowiednio dopasowanymi fazami i strukturami. Niezależnie od tego, czy wybierzesz wzór „prawdziwe drewno” czy „kamień”, nowa podłoga znajdzie się w centrum uwagi.

Vinyl Flex: podłogi dla maksymalnej wygody

Szukasz miękkiej i ciepłej podłogi? Odpowiedzią jest Vinyl Flex. Panele Vinyl Flex są łatwe w montażu, a technologie Stain & Scratch Guard zapewniają najwyższą ochronę podłogi, dzięki czemu można się nimi cieszyć przez lata.

Odkryj Vinyl Flex już teraz

Miękkie i ciepłe podłogi winylowe Quick-Step