10% rabatu na wybrane podłogi

Wybór idealnego podkładu dla podłogi

Właściwy podkład to solidny fundament, który przenosi podłogę na wyższy poziom. Jakie są jednak zalety podkładów dla podłóg laminowanych, drewnianych lub winylowych?

  • Ochroń podłogę laminowaną, drewnianą lub winylową przed zużyciem i uszkodzeniem. Wszystkie podkłady do podłóg Quick-Step pozwalają uzyskać równą powierzchnię, chroniąc opatentowany system Quick-Step Uniclic oraz zapewniając atrakcyjną i długowieczną podłogę.

  • Wejdź w strefę najwyższego komfortu i wprowadź ciepło do swojego domu. Dla każdej podłogi Quick-Step dostępny jest podkład zoptymalizowany pod kątem ogrzewania podłogowego.

  • Ciesz się dźwiękiem ciszy. Podkład dodaje warstwę izolacji akustycznej, która redukuje hałas w danym pomieszczeniu lub w pomieszczeniach znajdujących się poniżej.
Podłogi laminowane z podkładem

Podkłady dla laminatu

Udało Ci się znaleźć wymarzoną podłogę laminowaną, ale nie wiesz, który podkład wybrać? Dowiedz się, jak wybrać idealny podkład dla podłogi laminowanej.

Podłogi winylowe z podkładem

Podkłady do winylu

Spodobała Ci się podłoga winylowa i szukasz pasującego podkładu? Dowiedz się, jak dokonać wyboru.

Podłogi drewniane z podkładem

Podkłady dla podłóg drewnianych

Szukasz najlepszego podkładu w celu ochrony nowej, luksusowej podłogi drewnianej? Dowiedz się, jak wybrać idealny podkład dla drewnianej podłogi.