Podłoga Quick-Step a ogrzewanie podłogowe

Czy chcesz zamontować podłogę na instalacji ogrzewania podłogowego? Dzięki Quick-Step to jest możliwe! Wszystkie nasze podłogi laminowane, drewniane* i winylowe są dostosowane do montażu na instalacji ogrzewania podłogowego. Wystarczy zastosować się do instrukcji montażu, aby cieszyć się komfortową, ciepłą i przytulną podłogą w pomieszczeniu. Zapomnij o marznących stopach!

*Nie dotyczy podłóg jesionowych i bukowych

Podłogi laminowane i ogrzewanie podłogowe

Wszystkie laminowane podłogi Quick-Step można zamontować na „niskotemperaturowej” instalacji ogrzewania podłogowego. W takim przypadku należy zawsze zastosować montaż podłogi laminowanej „na pływająco” i wybrać odpowiedni podkład.

Podłogi winylowe i ogrzewanie podłogowe

Ponieważ winyl jest doskonałym przewodnikiem ciepła, podłogi z niego wykonane idealnie nadają się do montażu na „niskotemperaturowej” instalacji ogrzewania podłogowego. Nasza kolekcja luksusowych podłóg winylowych Livyn sprawi, że każdy wybierze podłogę dla siebie.

Podłogi drewniane i ogrzewanie podłogowe

Nasze podłogi drewniane — z wyjątkiem jesionowych i bukowych — można układać na instalacji ogrzewania podłogowego. Można je zamontować na dwa sposoby: „pływająco” lub przykleić do podłoża. Wybór należy do Ciebie!

Top