Wysokiej jakości podłogi winylowe, którymi będziesz cieszyć się przez lata

W firmie Quick-Step dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić maksymalną ochronę Twojej podłogi. Dzięki naszemu doświadczeniu energii, wiedzy i zaangażowaniu możemy Ci zaoferować luksusową podłogę winylową Livyn objętą co najmniej 20-letnią gwarancją. Dowiedz się, w jaki sposób zapewniamy najwyższą jakość każdej produkowanej przez nas podłogi winylowej.

Wytrzymałość i trwałość

Trwała warstwa powierzchniowa i niezwykle skuteczna poliuretanowa powłoka ochronna — oto główne elementy wszystkich luksusowych podłóg winylowych Livyn. Dzięki nim nasze winylowe podłogi doskonale sprawdzają się w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach takich jak salony, kuchnie i przedpokoje.

100% wodoodporność

Luksusowe podłogi winylowe Livyn są produkowane z najwyższej jakości materiałów syntetycznych. Dzięki temu są w 100% wodoodporne. W ten sposób stają idealnym wyborem jako podłoga do łazienki lub kuchni.

Niezawodny system zatrzaskowy

Montaż podłóg winylowych Quick-Step jest niezwykle łatwy dzięki opatentowanemu i popularnemu na całym świecie systemowi zatrzaskowemu Uniclic Multifit for Livyn. Ten system montażowy nie tylko znacznie przyspiesza układanie podłogi Livyn, lecz także zapewnia większą trwałość połączeń niż konkurencyjne rozwiązania.

Cicha i… komfortowa

Materiały, których używamy do produkcji podłóg winylowych są całkowicie zoptymalizowane pod kątem codziennego użytkowania. Podłoga Livyn nie tylko wycisza odgłosy kroków, lecz także jest wyjątkowo komfortowa i miła w dotyku, dzięki czemu chodzenie po niej staje się prawdziwą przyjemnością.

Szczegółowe testy

Zapewnianie najwyższej jakości podłóg winylowych to proces, który nie dzieje się w mgnieniu oka. W centrum badawczym Quick-Step prowadzimy szczegółowe badania techniczne weryfikujące, czy nasze podłogi spełniają wymagania najsurowszych norm jakościowych. Na sprzedaż trafiają tylko te podłogi, które pomyślnie przejdą badania w różnych warunkach.

Top