Go to content Go to search

PROMOCJA

Rabat na wybrane podłogi
Alpha Vinyl w łazience

Idealny dodatek: Podłoga winylowa w łazience Yany Huremovic

„Nasza winylowa podłoga w łazience nadal wygląda, jakby została zamontowana wczoraj”

Nowa, piękna podłoga winylowa w łazience Yany Huremovic

Influencerka Yana Huremovic pisze o wnętrzach, majsterkowaniu i odżywianiu. Po dwukrotnym remoncie domu Yana i jej partner Thomas wiedzą wszystko o wybieraniu wysokiej jakości produktów do domu i dlatego zdecydowali się na podłogę Alpha Vinyl, aby wykończyć swoją stylową łazienkę. Podłogi winylowe Alpha Vinyl są zarówno praktyczne, jaki i piękne, łącząc styl z trwałością i dobrymi właściwościami użytkowymi. Są całkowicie wodoodporne, wyglądają naturalnie i są świetnie wyciszone pod stopami.

Nowy wygląd łazienki dzięki podłodze winylowej

Gdy Yana i Thomas kupili swój wymarzony dom, sami zajęli się większością prac remontowych. Ich łazienka wymagała całkowitej renowacji — od góry do dołu. Po opróżnieniu pomieszczenia pokryli ściany białą farbą i wybrali wolnostojącą wannę, prysznic i szafki wiszące zwieńczone okrągłą umywalką. Aby nie burzyć tej spokojnej, naturalnej aranżacji, zdecydowali się na wysokowydajną podłogę winylową Alpha Vinyl w kolorze Dąb Canyon naturalny.

Naturalne detale

„Nasz styl to coś pomiędzy klasyką a retro z odrobiną nowoczesności” — wyjaśnia Yana. „Wybierając nasze podłogi winylowe, szukaliśmy ładnego, świeżego koloru, który sprawi, że pomieszczenie będzie wyglądało na jeszcze większe. Mamy dębowe akcenty rozsiane po całym domu, więc podłoga Alpha Vinyl w kolorze dębu była perfekcyjnym dodatkiem. Jest piękna, w dotyku przypomina słoje drewna i okazała się niezwykle łatwa w montażu”.

Yana Huremovic w łazience z podłogą Alpha Vinyl
Yana Huremovic w łazience z podłogą Alpha Vinyl

Praktyczna i stylowa

Kolejnym ważnym czynnikiem dla Yany i Thomasa było wodoodporne i antypoślizgowe podłoże. Podłoga Alpha Vinyl idealnie nadaje się do łazienek, ponieważ jest w 100% wodoszczelna — dzięki połączeniu zaawansowanego systemu zatrzasków Quick-Step z technologią hydrofobowej powierzchni. „Podłoga jest bardzo odporna na wodę”, mówi Yana. „Krople po prostu pozostają na podłożu i nigdy nie przenikają przez powierzchnię ani między łączeniami. A kiedy wyjdę spod prysznica, podłoga nie jest śliska”.

Wygląda jak nowa nawet po dwóch latach

Yana i Thomas są zachwyceni, że ich winylowa podłoga nadal wygląda dokładnie tak samo, jak pierwszego dnia. „Czuję się tak jakbyśmy położyli ją wczoraj”, mówi Yana. Alpha Vinyl ma uszczelnioną warstwę wierzchnią zapewniającą najlepszą ochronę przed zarysowaniami, plamami, brudem i zdzieraniem. Jest też łatwa w konserwacji. Para używa produktów Quick-Step do mycia podłogi mopem raz w tygodniu. „To proste i naprawdę nie jest przykrym obowiązkiem”, mówi Yana.

Hotel w domu

Yana spędza co najmniej pół godziny dziennie pod prysznicem i szykując się w łazience, która jest teraz jasna i modnie naturalna. „Ogromnie potrzebuję tego czasu tylko dla siebie”, wyznaje. „To pomieszczenie ma teraz naprawdę wspaniały nastrój niczym w hotelu. Zakochałam się w nim. Zwłaszcza w połączeniu z podłogą winylową — to sprawia, że jestem bardzo szczęśliwa!

Odkryj Alpha Vinyl

Yana Huremovic w łazience z podłogą Alpha Vinyl
Yana Huremovic w łazience z podłogą Alpha Vinyl
Yana Huremovic w łazience z podłogą Alpha Vinyl

Artykuły powiązane