Podłogi i luksusowe płyty winylowe

Niezależnie od tego, czy wybierzesz podłogę Vinyl Flex czy wyjątkowo wytrzymałą opcję Alpha Vinyl, naturalny wygląd i charakterystyczne ciepło naszych podłóg winylowych nigdy nie przestaną Cię zadziwiać. Oferujemy szeroką gamę podłóg winylowych, które spełniają wszystkie potrzeby użytkowe i pasują do każdych okoliczności. Wszystkie wyposażone są w zewnętrzną warstwę ochronną, dzięki której przez wiele lat zachowają dobry wygląd. To nie wszystko: nasze podłogi winylowe można układać na instalacji ogrzewania podłogowego.

Alpha Vinyl od Quick-Step

NOWA KOLEKCJA ALPHA VINYL

Alpha Vinyl to najbardziej wytrzymała podłoga, jaką można sobie wyobrazić. W większości przypadków nie wymaga przygotowania podłoża, dlatego doskonale sprawdza się przy remontach. Inteligentna technologia hydrofobowa sprawia, że Alpha Vinyl jest idealną podłogą do każdego rodzaju pomieszczenia.
  • Wodoodporna w 100%
  • Wyjątkowa wytrzymałość i maksymalna trwałość
  • Nadaje się do montażu na nierównych powierzchniach
Podłogi VinylFlex od Quick-Step

KOLEKCJA VINYL FLEX

Podłoga Vinyl Flex jest miękka i ciepła, co sprawia, że chodzenie po niej jest prawdziwą przyjemnością. Ultra cienkie panele są łatwe w montażu, a nasze technologie Stain & Scratch Guard zapewniają najwyższą ochronę podłogi.
  • Niezwykle miękka i cicha
  • Doskonała odporność na plamy i zarysowania 
  • Mała grubość i łatwy montaż

Trzy powody, dla których warto wybrać podłogi winylowe Quick-Step

Wodoodporne podłogi winylowe

Są wodoodporne

Nasze najlepsze w swojej klasie wodoodporne podłogi winylowe to zero zmartwień dla Ciebie. Technologia hydrofobowa oraz wodoszczelny system zatrzaskowy (Alpha Vinyl) chronią przed uszkodzeniami i czynią luksusowe panele winylowe idealnym wyborem do łazienki i kuchni.

Miękkie i ciche podłogi winylowe

Są miękkie i ciche

Chodzenie po podłogach winylowych Quick-Step jest przyjemnym doświadczeniem: ich naturalne wzory przyciągają wzrok, charakteryzuje je miękkość i ciepło w dotyku, a dzięki ich wydajności akustycznej można pozbyć się również niechcianego hałasu, jaki wywołują buty na obcasie, ciężkie buty, obuwie sportowe czy zwierzęce łapy.

Podłogi winylowe: idealne podczas remontu

Idealny wybór podczas remontu

Robisz remont? Podłogi winylowe Quick-Step mają bardzo niewielką grubość i charakteryzują się łatwym montażem (dzięki naszym opatentowanym i łatwym w obsłudze systemom zatrzaskowym). Po dodaniu do oferty podłóg Alpha Vinyl możemy teraz zaoferować podłogi winylowe przeznaczone do prawie każdego typu podłoża (wyrównanego, nierównego lub bardzo nierównego).

Akcesoria do podłogi winylowej

Masz już dobraną idealną podłogę? W takim razie pora zakasać rękawy i zacząć prace. Nasze akcesoria to gwarancja bezproblemowego montażu, perfekcyjnego wykończenia i łatwej pielęgnacji.

Poznaj nasze akcesoria do poniższych czynności...

Akcesoria do podłóg winylowych Quick-Step

Znajdź swoją ulubioną podłogę winylową

Uruchom aplikację „RoomViewer” >

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.